Serdar Ortaç Kimdir?

Serdar Ortaç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

16 Şubat 1970'te İstanbul'da Vakıf Gureba Hastanesi'nde doğdu. Aslen Kastamonuludur ve köken olarak Kırım Tatarı'dır. İlk öğrenimini Kocamustafapaşa'da ve orta öğrenimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Lise öğrenimini ise Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi, Torna ve Tesviye bölümünde tamamladı. Babası küçük bir dükkanda torna tezgâhı olan plastik kalıpçısıydı. Çocukluğunda babasının yanında çalışır, hafta sonları ise simit ve su satardı. Babası sayesinde iş hayatını ve ayakta durmayı öğrendiğini, birçok şeyi babasına borçlu olduğunu sanatçı sık sık dile getirmektedir. Yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde başladı fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı.

Bir sene kadar İstanbul'daki radyolardan birinde program yapımcısı ve sunucu olarak çalıştı. Radyo programlarını dinleyen bir albüm yapımcısı tarafından dönemin plak şirketlerinden biri olan RAKS ile sözleşme imzalaması teklif edildi. Böylelikle o güne kadar yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakaladı ve ilk albümünü yaptı.

17 Ağustos 1994'te ilk albümü "Aşk İçin" ile müzik dünyasına merhaba dedi. "Karabiberim" ile çıkış yapan Serdar Ortaç, bu parça ile uzun süre gündemde kaldı. Aşk için adlı albümünde müzisyen Özkan Turgay'la çalışan Serdar Ortaç'ın albümünden "Değmez" ve "Hadi Git" gibi şarkılar da çok sevildi. Listelerde üst sıralara yükseldi. Serdar Ortaç bu başarısı ile 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" ödülünü kazandı.

1 Mart 1996'da ikinci albümü olan Yaz Yağmuru'nu yayınladı. İkinci albümünde Feyyaz Kuruş, Selim Çaldıran, Erhan Güleryüz, Aşkın Tuna, Metin Arolat gibi isimlerle çalıştı. Bu albümde söz ve müziğini Metin Arolat ile beraber yaptığı "Gamzelim", "Sana Uzandım", "Ben Adam Olmam", "Yaz Yağmuru" gibi pek çok hit şarkıya imza attı.

21 Şubat 1997'de bu albümü "Loco Para Amar" adıyla tamamını İspanyolca seslendirerek Meksika'da bir albüm yaptı.[4] Daha sonra Türkiye'de de bu albümü, İspanyolca bir single olarak hazırladı. Sanatçı bu yıl içerisinde Sibel Can'a verdiği "Padişah" adlı şarkı ile "Milliyet Yılın En Sevilen Şarkısı" ödülüne layık görüldü.

1998'de asker kaçağı olduğu gerekçesiyle 66 gün hapiste kaldı. 3. albümü olan "Gecelerin Adamı", 10 Temmuz 1998'de piyasaya çıktı. Bu albümünde de aranjör olarak Selim Çaldıran ve Feyyaz Kuruş'la çalıştı, albümdeki "Gecelerin Adamı" şarkısı yılın en çok dinlenen şarkılarından birisi oldu. "Mutsuzsun" şarkısında Ebru Gündeş'le aynı klipte rol aldı. Ortaç, 1999 yılında "Hürriyet Altın Kelebek" yılın en başarılı sanatçısı ödülünü aldı.

5. albüm çalışması Bilsem ki 21 Ekim 1999'da çıktı. Bu albümde Selim Çaldıran, Feyyaz Kuruş ve Murat Yeter gibi isimlerle çalıştı. "Asrın Hatası", "Bilsem ki" ve "Seninki" şarkıları albümün klip çekilen şarkıları oldu. 2000 yılında Ortaç, "Kral TV Video Müzik Ödülleri"de pop müzik en iyi erkek sanatçı ödülüne layık görüldü.

6. albümü "Sahibinin Sesi" oldu. 7 Mayıs 2001'de piyasaya çıktı. Diğer sanatçı dostlarına verdiği şarkıların Hülya Avşar - Aradın mı?, Muazzez Abacı - Umrumda Değil, Sibel Can - Padişah ve Kanasın, Fulden Uras - Bensiz Olsun, Emel Müftüoğlu - Dertli Dünya yanı sıra kendi şarkılarının remixlerine yer verdi.

7. albümü "Okyanus" 10 Temmuz 2002'de piyasaya çıktı. Albümde Erhan Bayrak, Erdem Kınay, Alper Erinç gibi müzisyenlerle çalıştı. İlk klip şarkısı olan "Kabahat" ikinci klibini çektiği "Geceleri Yakıp" ve yakın sanatçı dostu Ebru Gündeş'le düet yaptığı "Kararsın Dünyam" adlı şarkılarıyla öne çıktı.

"Serdar Ortaç'la Hep Beraber" adlı show-yarışma programı ile 2003 yılında "Radyo ve TV Oscarları"nda en iyi show programı ödülünü alan sanatçı televizyonda olan başarısını da kanıtlamış oldu.

8. albüm "Beni Unut/Çakra" 12 Mart 2004'te satışa sunuldu. Aynı yılın Ekim ayında da 90'lı yıllarda çıkardığı albümlerin bulunacağı "Serdar Ortaç Klasikleri" albümünü de çıkardı.

Ocak 2005 yılında ise Mavi Ağaç Yayıncılık'tan şiir/anı türünde 2005 yılına kadar yazdığı şiir, şarkı sözü ve anılarından oluşan Bu Şarkılar Kimin İçin kitabını yayımladı.

2005 yılında Serdar Ortaç "Kral TV Video Müzik Ödülleri"nde Pop Müzik En İyi Erkek Sanatçı ödülünü, "Mü-Yap Müzik ödülleri"de ise Yılın En Çok Satan Albümü ödülünü aldı.

9. albüm Mesafe 25 Nisan 2006'da piyasaya sürüldü. Bu albümünde Mustafa Ceceli, Volga Tamöz, Suat Aydoğan, Erdem Kınay gibi isimleri tercih etti. Albümden "Sor", "Dansöz", "En Büyük Aşkım", "Gitme", "Mesafe", "Bebeğim Oldun" ve "Başardın Ağlatmayı" gibi hitler çıktı.

10. albümü "Gold Remix 2007" 2 Nisan 2007'de satışa çıktı. Albümde "Mesafe"deki remixlere yer vermenin yanı sıra, düzenlemesini Mustafa Ceceli'nin yaptığı "Hayret", Volga Tamöz'ün düzenlediği "Garez" ve "İki Kalp" gibi 3 tane yeni şarkıya daha yer verdi. Aynı yılın sonunda 2007 yılında İstanbul'da verdiği konserlerin bir DVD'sini yayınladı.

Serdar Ortaç'ın "Nefes" adlı 22 Mayıs 2008 yayın tarihli 11. albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümde "Şeytan", "Ayrılmam", "Gram", "Heyecan" ve Suat Aydoğan'la düet yaptığı "Sana Değmez", Sultana ile düet yaptığı "Ayrı Gitme" ve Hadise'yle beraber seslendirdiği "Düşman" şarkıları yer aldı. Yedigün sponsorluğunda Türkiye turnesine çıkan Serdar Ortaç Türkiye'nin dört bir yanındaki hayranlarına ulaştı.

13 Mart 2009'da Gold Remix 2009 adlı remix 12. albümü piyasaya çıktı. Bu albümünde de "Nefes" isimli albümündeki remixlerin yanı sıra 4 yeni şarkıya daha yer verdi.

"Kral Tv Video Müzik Ödülleri"nde 2006 yılında "Gitme" ile Yılın Klibi, 2009'da ise Yılın Pop Sanatçısı ve Dijital Satış Diamond ödülünü, "Altın Kelebek Ödülleri"de 2006 yılında Pop Müzik En İyi Erkek Sanatçı ve "Dansöz" ile Yılın Şarkısı, 2009 yılında yeniden Pop Müzik En İyi Erkek Sanatçı ödülünü kazandı. Ayrıca 2007 yılında "Mü-Yap Müzik Ödüllerinde" Mesafe albümü ile Yılın En Çok Satan Albümü ödülünü aldı.

13. albüm olan "Kara Kedi" albümü 14 Mayıs 2010 tarihinde satışa sunuldu. Albümde İskender Paydaş, Suat Aydoğan, Volga Tamöz, Erhan Bayrak, Ionita Constantin, Sadun Ersönmez, Caner Tepecik gibi aranjörlerle çalıştı. "Kara Kedi" albümde "Poşet", "İşim Olmaz", "Mikrop", "Haksızlık", "Yeşil Su" ve "Kolayca" şarkılarına klip çekildi.

14. albüm olan "Gold 2011" 7 Mart 2011 tarihinde yayımlandı. 8 yeni şarkı ve "Kara Kedi" albümündeki 8 şarkının remixine yer veren Ortaç'ın bu albümünden "Elimle" adlı şarkıyı kliplendirdi. İkinci klibini ise Bulgaristan'da "Hile" şarkısına çekti. Albümün son klibi konser görüntülerinden oluşan "Hayat İzi"ne çekildi.

Serdar Ortaç 2010 yılında "Kral Tv Video Müzik Ödülleri"nde Kral Tv&Kral FM Özel Ödülü-Radyolarda En Çok Çalınan Sanatçı ödülüne layık görüldü. 2011 yılında ise "Balkanika TV-Balkan ödülleri"nde Yılın En İyi Erkek Sanatçısı ödülünü aldı.

7 Haziran 2012 tarihinde albüm çıkmadan kısa süre önce kendisine birçok şey kattığını dile getirdiği, kendisini hayata hazırlayan babası Mehmet Ortaç vefat etti. Serdar Ortaç albümde bulunan "Ne Bu Neşe" adlı şarkıyı babasına ithafen okuyacağını dile getirmiştir.

15. albüm olan "Ray", 11 Haziran 2012 tarihinde piyasaya sürüldü. Aranjör kadrosunda Suat Aydoğan, İskender Paydaş, Tolga Kılıç ve Sadun Ersönmez bulunmaktadır. Bu albümde bir ilk olarak yedinci parça olan "Dileğim Aşk"ın aranjesi Serdar Ortaç tarafından yapılmıştır. 16 parça bulunmakla beraber, 10 tanesinin söz ve müziği Serdar Ortaç'a aittir. Albümün ilk klibi, albüm çıkışı öncesi radyolara dağıtımı yapılan "Üzecek Adam Çok" adlı parçasına çekilmiştir. Albümün ikinci video klibi ise "Ne Bu Neşe" isimli şarkıya çekilmiştir; klip Serdar Ortaç'ın konser görüntülerinden oluşmaktadır.

2013 yılında Şubat ayında ise Erdem Kınay'ın proje albümünde bulunan "Yorum Yok" adlı şarkıya klip çekildi. Ayrıca Serdar Ortaç 21 Mart 2013 Perşembe günü başlayan "Popstar 2013" programında Demet Akalın, Bülent Ersoy ve Orhan Gencebay'la birlikte jüri üyeliği yapmıştır.

2014'te 20. Yılına Özel Olarak Hazırladığı 16. stüdyo albümü "Bana Göre Aşk"'ı 26 Mayıs 2014'te yayınlandı. Bu albümde Tolga Kılıç, Murat Yeter, İskender Paydaş, Mert Ekren, Suat Aydoğan gibi sranjörler ile çalılştı. İlk klip Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde "Tanrım" şarkısına çekildi.

Albüm çıktıktan kısa süre sonra 6 Haziran 2014'te İrlandalı Chloe Loughnan ile evlendi. Evlendikten kısa bir süre sonra multipl skleroz (MS) hastalığı olduğunu duyurdu. Bir süre hastanede tedavi gördükten sonra sağlık durumu iyiye doğru gitti.

Bu dönem içerisinde "Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde" Radyolarda En Çok Çalınan Sanatçı ödülünü, "Balkanika TV - Balkan ödüllerinde" ise Yılın En İyi Erkek Sanatçısı ve Yılın Projesi ödülünü aldı.

6 Mayıs 2015 tarihinde 10 şarkılık "Çek Elini Kalbimden" adlı albümünü yayınladı. Albümün ilk klibi çıkış şarkısı olan sözü Serdar Ortaç'a, müziği Flori'ye, arenjesi de Emrah İş ve Nurettin Çolak'a ait olan "Konuş - Çek Elini Kalbimden" adlı şarkıya çekildi. İkinci klibi "Balım" için Bükreş'e giden Serdar Ortaç'a klipte Rumen şarkıcı Otilia eşlik etti. Serdar Ortaç albümün 3. klibi için sözü ve müziği kendisine ait, düzenlemesi ise Volga Tamöz'e ait olan "Nankör" adlı şarkıya Gülşen Aybaba yönetmenliğinde Bodrum'da klip çekti.

Serdar Ortaç 22 Temmuz 2015 tarihinde "Çek Elini Kalbimden" albümünden altı şarkının remix versiyonlarının bulunduğu Serdar Bizi Diskoya Götür adlı albümünü yayımladı. 29 Temmuz'da Bülent Serttaş ile "Haber Gelmiyor Yardan" şarkısına düet yaptı. Aralık ayında ise, 2000'lerin ikinci yarısında tartışmalar yaşadığı Hande Yener ile "İki Deli" şarkısına düet yaptı.

11 Mayıs 2016 günü Gıybet isimli 10 şarkıdan oluşan albümü piyasaya sürüldü. Albümün ilk klibi çıkış şarkısı olan "Gıybet" şarkısına çekildi. Bu albümde Suat Aydoğan, Mert Ekren ve Sadun Ersönmez gibi tecrübeli aranjörlerin yanı sıra Tarık İster, Emrah İş ve Nurettin Çolak gibi yeni dönemin yetenekli isimleriyle de çalıştı. Albümde kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Mert Ekren, Ayla Çelik, Suat Aydoğan, Tan Taşçı ve Nurettin Çolak'ın da besteleri yer almakta.

# serdar ortaç gücüm yok, serdar ortaç bilen yok, serdar ortaç eşin yok mp3 indir, serdar ortaç yıllar önce rastladım aşka dinle, serdar ortaç kolayca, serdar ortaç nerede oturuyor, serdar ortaç eşin yok, serdar ortaç yorum yok, serdar ortaç dedin yok, serdar ortaç yok mu youtube, serdar ortaç yok mu, serdar ortaç single, serdar ortaç tek dileğim, serdar ortaç mesafe söz yazarı, serdar ortaç sözler, serdar ortaç şarkı sözü, serdar ortaç sözleri tumblr, serdar ortaç söz veremem, serdar ortaç söz ve besteleri, serdar ortaç söz müzik, serdar ortaç söz sözleri, serdar ortaç bu saatten sonra, serdar ortaç kırkından sonra amcam çeker halayı, serdar ortaç peki niye her gün ağlıyorsun, serdar ortaç ne olur gitme mp3 indir, serdar ortaç ne olur gitme, serdar ortaç öldü mü ölmedi mi, serdar ortaç öldü mü yaşıyor mu, serdar ortaç öldü mü 2019, serdar ortaç oldu mü son dakika haberleri, serdar ortaç oldu mü son dakika 2020, serdar ortaç öldü mü, serdar ortaç malatyalı mi, serdar ortaç ayrıldı mı, serdar ortaç vefat mı etti, serdar ortaç boşandı mı, serdar ortaç evlendi mi, serdar ortaç evli mi, serdar ortaç hasta mı, serdar ortaç mı öldü, serdar ortaç kar, serdar ortaç kumarda ne kadar kaybetti, serdar ortaç ölene kadar aşık olamazsın, serdar ortaç ne kadar nafaka ödüyor, serdar ortaç işte bu yüzyılın en büyük buluşması, serdar ortaç aşk için, serdar ortaç ile chloe neden boşandı, serdar ortaç ile düet yapan sanatçılar, serdar ortaç ile ebru gündeş neden küstü, serdar ortaç ile ilgili bilgiler, serdar ortaç ile zumba, serdar ortaç ile ilgili haberler, serdar ortaç ile ilgili sözler, serdar ortaç ile ilgili tweetler, serdar ortac bana gore ask mp3 yukle, serdar ortaç bana göre aşk sözleri, serdar ortaç bana göre aşk yok indir, serdar ortaç bana göre aşk, serdar ortaç tan benim gibi olmayacak indir, serdar ortaç tan benim gibi olmayacak mp3 indir dur, serdar ortaç deliler gibi yanıyorum, serdar ortaç adam gibi mp3 indir, serdar ortaç adam gibi sözleri, serdar ortaç benim gibi olmayacak indir, serdar ortaç adam gibi yürekli ol indir, serdar ortaç adam gibi, serdar ortaç yar diye, serdar ortaç düğün, serdar ortaç düğün fotoğrafları, serdar ortaç düğün fiyatı, serdar ortaç ismi lazım değil akor, serdar ortaç ismi lazım değil albümü, serdar ortaç ismi lazım değil şarkı sözleri, serdar ortaç ismi lazım değil mp3 indir, serdar ortaç ismi lazım değil, serdar ortaç zavallı değil haysiyet olanı, serdar ortaç umrumda değil sözleri, serdar ortaç umrumda değil, ayrılmam serdar ortaç dinle, serdar ortaç dinle 2018, serdar ortaç dinle 2019, serdar ortaç dinle eski şarkıları, serdar ortaç dinle full, serdar ortaç dinle 2020, serdar ortaç dinle youtube, serdar ortaç dinle mp3, serdar ortaç bir deli yürek, serdar ortaç bir dokun bin ah işit, serdar ortaç bir sürü düşman var, serdar ortaç bir eşin yok sözleri, serdar ortaç bir antepli, serdar ortaç bir kapalı kafesteyim, serdar ortaç bir eşin yok, serdar ortaç bir zamanlar sevdiğin, serdar ortaç aldatıldımı, serdar ortaç cidelimi, serdar ortaç niye boşandı, serdar ortaç neyi var, serdar ortaç parası neden bitti, serdar ortaç chloe neden boşandı, ebru gündeş serdar ortaç neden küs, serdar ortaç hayat beni neden yoruyorsun, serdar ortaç nerede, serdar ortaç neden, çıkartacaksın serdar ortaç, neden serdar ortaç, serdar ortaç neden hastanede, serdar ortaç neden çekik gözlü, serdar ortaç neden hasta, serdar ortaç neden topal, serdar ortaç neden zor yürüyor, serdar ortaç neden öldü, serdar ortaç neden ayrıldı, serdar ortaç neden boşandı, serdar ortaç ne bu neşe mp3 indir, serdar ortaça ne oldu, serdar ortaç ne hastası, ne bu neşe serdar ortaç, ne olur gitme serdar ortaç mp3 indir, ne olur gitme serdar ortaç, serdar ortaç ne zaman sözleri, serdar ortaç ne zaman ünlü oldu, serdar ortaç ne zaman vefat etti, serdar ortaç ne zaman evlendi, serdar ortaç ne zaman boşandı, serdar ortaç ne zaman öldü, ne zaman serdar ortaç ahmet şeker sözleri, ne zaman serdar ortaç ahmet şeker indir, ne bu tavır serdar ortaç, taşımasu serdar ortaç, ne zaman serdar ortaç, nereye serdar ortaç, serdar ortaç nasıl yürüyor, serdar ortaç nasıl, serdar ortaç nasıl oldu, serdar ortaç nasıl ulaşabilirim, serdar ortaç nasıl ünlü oldu, serdar ortaç kimlerle düet yaptı, serdar ortaç kimlerle evlendi, serdar ortaç kiminle evlendi 2020, serdar ortaç kiminle evli seçil, serdar ortaç kiminle aşk yaşıyor, serdar ortaç kiminle beraber, serdar ortaç kiminle evli, serdar ortaç kiminle birlikte, serdar ortaç kime soruyorum ayrılırken dinle, serdar ortaç kime benziyor, serdar ortaç kime soruyorum ayrılırken indir, serdar ortaç kim, serdar ortaç kim milyoner olmak ister, serdar ortaç kaç yaşında eşi, serdar ortaç kaç bestesi var, serdar ortaç kaç şarkısı var, serdar ortaç kaç kardeş, serdar ortaç kaç, serdar ortaç kaç kere evlendi, serdar ortaç kaç yaşında nereli, kaç yaşında serdar ortaç, serdar ortaç hangi burç, hangi serdar ortaç şarkısı senin için yazılmış, hangi serdar ortaç şarkısısın, 99 serdar ortaç ahmet kaya, serdar ortaç 90s, serdar ortaç 96, serdar ortaç 90 lı yıllar dinle, serdar ortaç 98, serdar ortaç 90, serdar ortaç 90lar şarkıları, serdar ortaç 90 lar, serdar ortaç 8 nota var, serdar ortaç 8 nota, serdar ortaç 7 nota var, serdar ortaç 690 tl, serdar ortaç 690, serdar ortaç kaç yaşında 50 yaşındaymış, serdar ortaç chloe 500 bin, serdar ortaç kim 500 milyar ister, serdar ortaç 500 bin, serdar ortaç 5 milyon kredi, serdar ortaç 50 milyon dolar, serdar ortaç 40 dakika, serdar ortaç 40 dan sonra amcam çeker halayı, serdar ortaç 40 programı, serdar ortaç 40 kural, serdar ortaç 40 soru, 3 adam serdar ortaç, serdar ortaç kıskanıyorlar bizi mp3 indir, serdar ortaç mp3 dinle, serdar ortaç öldümü 30 agustos 2020, serdar ortaç mp 3, serdar ortaç 30 milyon, serdar ortaç 30 milyonluk evi, serdar ortaç 3 adam, serdar ortaç 2 kalp, serdar ortaç 2 deli mp3 indir, serdar ortaç 2 deli, serdar ortaç 2. dünya savaşı, 2.sayfa serdar ortaç, serdar ortaç 2010 albüm şarkıları, serdar ortaç 2004 albümü şarkıları, serdar ortaç 2006, serdar ortaç 2010, serdar ortaç 2008, serdar ortaç 2000, serdar ortaç 2021, serdar ortaç 2020, 1 kasım serdar ortaç, megane 1 serdar ortaç, serdar ortaç 1999 ahmet kaya, serdar ortaç 1998 albümü, serdar ortaç 14 şubat, serdar ortaç 1996, serdar ortaç 1990, serdar ortaç 1998, serdar ortaç 1994, serdar ortaç 1999, serdar ortaç zor sözleri, serdar ortaç zalim, serdar ortaç zor, serdar ortaç zumba, serdar ortaç ziraat bankası, serdar ortaç zakkum çiçekleri, serdar ortaç zakkum, serdar ortaç zeytin, serdar ortaç y, serdar ortaç yıldız tilbe, serdar ortaç yeni şarkısı, serdar ortaç youtube, serdar ortaç yaz günü, serdar ortaç yüreğimden yaralıyım, serdar ortaç yaz yağmuru, serdar ortaç yeşil su, serdar ortaç yaş, serdar ortaç video, serdar ortaç ve sevgilisi, serdar ortaç vücut, serdar ortaç vokalistleri, serdar ortaç ve chloe, serdar ortaç vikipedi, serdar ortaç ve eşi, serdar ortaç ve ebru gündeş, serdar ortaç üzecek adam çok mp3 indir, serdar ortaç ürünleri, serdar ortaç ünlü şarkıları, serdar ortaç üzgünüm, serdar ortaç üniversite, serdar ortaç üzecek adam çok, serdar ortaç utansın, serdar ortaç ufak tefek şeylere kızıp gitme indir, serdar ortaç ukulele, serdar ortaç umut sarıkaya, serdar ortaç unut beni, serdar ortaç uzun saç, je taime serdar ortaç sözleri, je taime serdar ortaç, serdar ortaç tumblr, serdar ortaç the wall, serdar ortaç telefon numarası, serdar ortaç tut ki, serdar ortaç tiktok, serdar ortaç tüm şarkıları, serdar ortaç twitter, serdar ortaçtan acı haber, serdar ortaç şeytan mp3 indir, serdar ortaç şarkıları listesi, serdar ortaç şarkısı, serdar ortaç şarkıları dinle, serdar ortaç şeytan sözleri, serdar ortaç şarkı sözleri, serdar ortaç şeytan, serdar ortaç son dakika, serdar ortaç sana değmez sözleri, serdar ortaç seçil gür, serdar ortaç sevgilisi, serdar ortaç sözleri, serdar ortaç sana değmez, serdar ortaç arıyorum, serdar ortaç replikleri, serdar ortaç reklam filmi, serdar ortaç ray, serdar ortaç remix, serdar ortaç röportaj, serdar ortaç reşitpaşa, serdar ortaç reklam, serdar ortaç renault, serdar ortaç para, para para serdar ortaç, serdar ortaç özledim aşkını, serdar ortaç özbek mi, serdar ortaç öldümü son dakika 2020, serdar ortaç öldümü son dakika, serdar ortaç ölene kadar, serdar ortaç öldü, serdar ortaç öldümü, o ses türkiye serdar ortaç, serdar ortaç onedio, serdar ortaç ok çıkmış yaydan sözleri, serdar ortaç okyanus, serdar ortaç o derin yeşil su gözleri batsın, serdar ortaç okumakla adam olmuyor, serdar ortaç ok çıkmış yaydan, serdar ortaç okan bayülgen, serdar ortaç otilia, serdar ortaç nereli aslen, serdar ortaç ne bu neşe, serdar ortaç nankör sözleri, serdar ortaç nankör, serdar ortaç m, serdar ortaç mal varlığı, serdar ortaç ms, serdar ortaç mesafe mp3 indir, serdar ortaç mesafe akor, serdar ortaç mikrop sözleri, serdar ortaç mikrop, serdar ortaçla hep beraber 2 bölüm, serdar ortaç lakap, serdar ortaç lafları, serdar ortaç lakabı, serdar ortaç lyrics, serdar ortaç loş, serdar ortaç lise, serdar ortaç loco para amar, serdar ortaç kardeşi, Serdar Ortaç Kimdir, serdar ortaç karısı, serdar ortaç konser, serdar ortaç karabiberim sözleri, serdar ortaç kumar, serdar ortaç karabiberim, serdar ortaç japon bakan, serdar ortaç jet li, serdar ortaç japon kıyafeti, serdar ortaç japon mu, serdar ortaç jülide ateş, serdar ortaç japon askeri, serdar ortaç jötem, serdar ortaç japon, serdar ortaç ismi lazım değil sözleri, serdar ortaç ilk şarkısı, serdar ortaç indir, serdar ortaç işim olmaz sözleri, serdar ortaç iki deli, serdar ortaç ibo show, serdar ortaç instagram, serdar ortaçı yoran hayat, serdar ortaçı tanımıyorum, serdar ortaçı yayından attı, serdar ortaç ın çocuğu varmı, serdar ortaç ın yazdığı şarkılar, serdar ortaç ın ayağına ne oldu, serdar ortaç ın eşi, serdar ortaç ın hastalığı nedir, serdar ortaç ın sevgilisi, serdar ortaç ın kardeşi, serdar ortaç ın ebru gündeşe yazdığı şarkı, serdar ortaç hadi çal, serdar ortaç hastalığı nedir, serdar ortaç hande yener, serdar ortaç hayatı, serdar ortaç haber gelmiyor yardan, serdar ortaç heyecan, serdar ortaç havalı yarim, serdar ortaç hastalığı, serdar ortaç pink floyd, serdar ortaç padişah sözleri, serdar ortaç plak, serdar ortaç poşet şarkı sözleri, serdar ortaç poşet akor, serdar ortaç poşet mp3 indir, serdar ortaç padişah, gram serdar ortaç, serdar ortaç gram, serdar ortaç gülün rengi, serdar ortaç gamzelim sözleri, serdar ortaç gitme sözleri, serdar ortaç gençliği, serdar ortaç gamzelim, serdar ortaç gitme, serdar ortaç gıybet, serdar ortaç fabrikası, serdar ortaç feat, serdar ortaç foto, serdar ortaç ft billie eilish, serdar ortaç fideyo, serdar ortaç fakir, serdar ortaç fotoğrafları, serdar ortaç fan club, serdar ortaç ebru gündeş şarkı, serdar ortaç eski sevgilileri, serdar ortaç eski şarkıları, serdar ortaç evi, serdar ortaç ebru gündeş aşkı, serdar ortaç eşi, serdar ortaç eski eşi, serdar ortaç ebru gündeş, serdar ortaç d, kanal d magazin serdar ortaç, serdar ortaç doğum haritası, serdar ortaç dansöz mp3 indir, serdar ortaç değmez sözleri, serdar ortaç düet, serdar ortaç doğum tarihi, serdar ortaç değmez, serdar ortaç dansöz sözleri, serdar ortaç dansöz, serdar ortaç çakra, serdar ortaç çöp sözleri, serdar ortaç çatı, serdar ortaç çocuğu, serdar ortaç çatal, serdar ortaç çiçek sepeti, serdar ortaç çıkartacaksın, serdar ortaç çöp, serdar ortaç cansu dere, serdar ortaç clio, serdar ortaç cımbız sözleri, serdar ortaç canıma minnet sözleri, serdar ortaç caps, serdar ortaç cımbız, serdar ortaç canıma minnet, serdar ortaç chloe, serdar ortaç ben adam olmam mp3 indir, serdar ortaç beni unut, serdar ortaç babası, serdar ortaç benzeyen araba, serdar ortaç balım, serdar ortaç boyu, serdar ortaç bilsem ki, serdar ortaç ben adam olmam, serdar ortaça benzeyen araba, ahmet kaya serdar ortaç olayı nedir, ahmet kaya serdar ortaç ödül töreni, ahmet kaya serdar ortaç olayı video, ahmet kaya serdar ortaç kavgası video, ahmet kaya serdar ortaç olayı, ahmet kaya serdar ortaç, serdar ortaç akor, serdar ortaç arabası, serdar ortaç albümleri, serdar ortaç asrın hatası sözleri, serdar ortaç aslen nereli, serdar ortaç asrın hatası, serdar ortaç ahmet kaya, serdar ortaç araba, serdar ortaç sor sözleri, Serdar Ortaç kaç yaşında, serdar ortaç poşet, Serdar Ortaç nereli, serdar ortaç sor, serdar ortaç şarkıları, serdar ortaç mesafe sözleri, serdar ortaç mesafe, serdar ortaç, serdar ortaş ödülleri

29 Mar 2021 - 01:01 - Kimdir


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Turkuaz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Turkuaz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Turkuaz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Turkuaz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.