Astroloji: 22 – 28 Şubat Burçları Neler Bekliyor?
banner17

Astrologlar kariyerinizden,  aşk hayatınıza önümüzdeki yılda neler olacağını değerlendirdi.  İşte 22 – 28 Şubat 2021 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Koç burcu 22 – 28 Şubat
Bu hafta kalabalıkların içinde olmak yerine yalnız vakit geçirmek size kendinizi daha huzurlu hissettirebilir. Ruhsal konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte meditasyon yapmak iyi gelebilir. Gündeminizde henüz kimseyle paylaşmadığınız bir platonik aşk ya da gizli bir ilişki olabilir. Beklemediğiniz finansal fırsatlarla karşılaşmanız olası.

Duygusal hayatınızın ön plana çıktığı bir dönem sizleri bekliyor. Daha romantik bir dönemde olacaksınız. Partnerinizden sevgisini daha fazla gösterdiğini göreceksiniz. Geçmişinizde bıraktığınız biri de karşınıza tekrar çıkabilir.

Boğa burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları
Boğa burç yorumları: Bu hafta itibariyle ajandanız yoğun olacağa benziyor. Arkadaşlarınla keyifli paylaşımlarda bulunabileceğin, yeni gruplara katılabileceğin eğlencesi bol bir dönem kapılarını aralıyor. Arkadaşlarından destek görebilirsin. Bir ilişkin yoksa katıldığın çevrelerde yabancı kültürlerden biriyle tanışabilirsin. Görünümünde sıra dışı bir değişim yapmak isteyebilirsin.

Maddi durumunuz, ödemeleriniz ön planda olabilir. Borçlarınız varsa kapatmak için elinize para geçebilir. Sağlığınızla ilgili ameliyat olma durumu varsa belki güzel ilerlemeler sebebiyle operasyon geçirmenize gerek kalmayabilir.

İkizler burcu 22 – 28 Şubat
Bu hafta ilişki ve evlilik hayatınız ön plana çıkabilir. Partneriyle sorun yaşayanlar bu dönemde çözüme kavuşturup, daha da güzel bir geleceğe adım atabilirler. Ortak iş açmışlar varsa ortağıyla beraber yeni işlere imza atabilirler.

Biraz daha alıngan olabilirsiniz, hemen tepki vermeyin. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyerinizde parlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız bu dönem idealdir.

İlişki hayatınızda şansınız çok açık. Yalnızlar yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilir. İş hayatınızla veya geleceğinizle ilgili yaşadığınız karamsarlıklar sona eriyor. Pozitif bir İkizler burcu ortaya çıkıyor. Seyahatlere çıkabilir veya gelecekler ilgili yeni tatil planları yapabilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir.

Yengeç burcu 22 – 28 Şubat
Bu hafta itibariyle alışılmış kalıpların dışına çıkabilir, çok keyif alacağınız yeni bir eğitim programına katılabilir ve yeni şeyler öğrenmeye, keşfetmeye başlayabilirsiniz. Yeni felsefelere merak duyabilirsiniz. Yurt dışına bir seyahatiniz olabilir ve gittiğiniz yerde çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Partnerinizden destek gördüğünüz bir dönem olabilir.

Ofis ortamınızda hoşunuza gitmeyen veya değiştirmek istediğiniz her ne varsa bu hafta eyleme geçebilirsiniz. Çalıştığınız ekiple yeni projelere başlayacaksanız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda da düzelmeler olsa da yine de kendinizi ihmal etmeyin. Önümüzdeki bir ay boyunca yılın en mutlu dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. İçinizdeki sevinç ve huzur anlatılamayacak kadar güzel olacak. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda parlayabilirsiniz. Seyahatlerinizde birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz.

21 Şubat’ta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. Akademik konularınızda, yurt dışı işlerinizde artık harekete geçebilirsiniz. 27 Şubat itibariyle yakın çevre, kardeşler ve iletişim konuları ön plana çıkıyor. Planladığınız düşünceler veya projelere bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. İletişim konularında bazı detaylara dikkat etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız.

Ayrıca akrabalarınızla ilgili beklentilerinizde yanılgılarınızın farkına varabilir, beklentilerinizin karşılanmadığını düşünerek onlarla olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ancak bu dönemde gelişebilecek bazı kafa karışıklıkları veya belirsiz koşullar doğru karar vermenizi sekteye uğratabilir. Fevri tepkiler vermemeye ve alacağınız kararları da gözden geçirmenizde fayda var.

Aslan burcu 22 – 28 Şubat
Maddi-manevi şanslı bir dönemin içinden geçiyorsunuz. Uzun zamandır alamadığınız bir alacağın varsa artık onu tahsil etme zamanı gelmiş olabilir. Gündeminizde olan bir miras konusu varsa olumlu gelişmeler kendini göstermeye başlayabilir. Partnerinizin kazancı yükselişe geçebilir. Ortaklı bir iş yapmayı planlıyorsanız sizin için uygun bir dönem olabilir.

Aşk hayatınızda şans kapınızı çalacak. Yalnızlar için güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkisinde sorun olanlarsa bir şans daha verip tutkuyla ilişkisine devam edebilirler. Çocuğunuzla ilgili de yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz daha anlayışlı olmanız gerekebilir.

Başak burcu 22 – 28
Bu hafta çözülmesini beklediğiniz hukuki bir konu varsa olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ortaklı bir iş yapmayı düşünüyorsanız uygun bir dönemdesiniz. Eğer evliyseniz romantik günlerden geçeceğinizi söyleyebiliriz. Hali hazırda bir ortaklığınız varsa ya da evliyseniz partnerinizden destek görebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu dönemde aile ve evle ile ilgili konular vaktinizi alabilir. Aile içerisinde çözülmesi gereken konular olabilir. Evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Küçük dekorasyon değişiklikleri de olabilir. Ailenizdeki bir ferdin sağlık sorunuyla ilgili ilgilenmeniz gerekebilir.

Terazi burcu 22 – 28
Bu hafta itibariyle iş ortamınızda popülerliğiniz artabilir. Daha olumlu bir haftada olacağımızdan beklediğiniz haberler varsa haftanın başında size ulaşabilir. Eğitim hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz, akrabalarınız ile ilgili sorunlar varsa tatlıya bağlanabilir.

Akrep burcu 22 – 28 Şubat
Keyifli bir döneme giriş yapıyorsun. İlişkiniz varsa partnerinizle keyifli paylaşımlarınız olabilir. İlişkiniz yoksa aşk hayatınızda hareketli günler sizleri bekliyor olabilir. Hayatın tatlı sürprizler gerçekleşebilir. Çocuğun varsa birlikte çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuz yok ama olsun istiyorsanız bu hafta itibariyle Venüs’ün Balık burcundaki seyahatini değerlendirebilirsiniz.

Yay burcu 22 – 28 Şubat
Daha umutlu, güzel haberler aldığınız bir haftaya başlıyorsunuz. Güzelliğinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca ailenizle kutlayacağınız bir gelişme yaşayabilirsiniz. Aileye yeni bir birey veya bir bebek katılabilir. Evinizde ve ailenizle birlikte bolca vakit geçirmek isteyebilirsin. Aile içinde hafif dargınlık içeren bir durum varsa uzlaşma sağlanabilir. Evinizi değiştirmek ya da onu güzelleştirmek, dekorasyonda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Evle ilgili beklemediğiniz sürprizli gelişmeler yaşanabilir.

Oğlak burcu 22 – 28 Şubat
Güzel etkiler alacağınız bu hafta içerisinde sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor. Psikolojik olarak artık toparlanmaya başlıyorsunuz.

Venüs Balık burcunda seyahatine başlarken kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir eğitim fırsatıyla karşılaşmanız mümkün. Kariyerinizle veya yaratıcı konularla ilgili fikirlerinizi paylaşmak, başarılı sonuçlar getirebilir.

Kova burcu 22 – 28 Şubat
Şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız. Beklediğiniz gelişmeler varsa umduğunuzdan daha güzel sonuçlanabilir. Arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz bir hafta başı yaşayabilirsiniz. Gergin anlarda biraz daha davranışlarınızda dikkatli olmalısınız.

Finansal konularda şanslı bir dönemdesin. Maaşında ani bir yükselme olabilir. Özellikle güzellikle ilgili, sanatsal ya da yaratıcı alanlarda kazanç fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Ayrıca bu ay keyif aldığın, seni mutlu eden konulara yönelik harcama eğilimin yüksek olabilir.

Balık burcu 22 – 28 Şubat
Çekiciliğinizin arttığı bir dönemde olacaksınız. Gözler üzerinizde olabilir. Dış görünümünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilir ve çok hoş sonuçlar elde edebilirsiniz. Arkadaş gruplarından destek görebilirsiniz. Hayatında sürpriz bir karşılaşma olabilir.

27 Şubat itibariyle ikili ilişkilerle ilgili konular ön plana çıkıyor. Eğer evliyseniz, evliliğinizi yeniden gözden geçirmek ve bazı değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Evli değilseniz partnerinizle olan ilişkini değerlendirerek; daha ciddi bir platforma taşımak veya nihayete erdirmek adına karar almak isteyebilirsiniz. Diğer yandan netleşemediğiniz bazı koşullar nedeniyle; adımlarınızı dikkatli atmanız faydalı olabilir.

Anahtar Kelimeler:
Burç IfadeleriBurç şemasıBurcu YokBurç YokTek BurçBurçlar Tek Kelime IleBurçların Tek Cümlelik özetiBurcu Tek Başına 6 Günde 8 GömlekBurçların Tek Kelimelik özetiBurcu TekBurçlar Tek Bakışıyla Ne YaparBurçların Tek Kelimelik özellikleriBurcu SozBurc SözleriAslandan Sonra BurçSeksten Sonra Burç YorumlarıDoğumdan Sonra Burç AğrısıBurclarinBurçların Sade Sati DönemleriBurç Sade KimdirBurç SadeBüşra Pekin BurçTank Albay Burç PekinTuğgeneral Burç PekinBurç PekinBurç Pekin AlbayBurç Pekin KimdirHaziran Hangi Burç OlurOcak Hangi Burç OlurMart Hangi Burç OlurAğustos Hangi Burç OlurNisan Hangi Burç Olurşubat Hangi Burç OlurTemmuz Hangi Burç OlurHangi Burç OlurIkizler Hangi Burç OlduBurçlar Hangi Burç OlduMenderes Burç öldüBurcu öldüBurç Gerçek MiBurç Günah MıBurçlar Mı KaydıBurçlar Mı DeğiştiBurç My NetBurç MyBurcu Karşı InstagramKarşı BurçBurcu KarşıBurçlar Karşı Cinsi Nasıl EtkilerBurçlar Karşı Cinste Ne ArarBurç Beach Ne KadarBurç Halife Ne KadarNe Kadar Burç VarBurç Yorumları Ne Kadar DoğruBurç özelliklerini Ne Kadar TaşıyorsunBurcu Işte Benim StilimBurçlar Için EvlerBurcu Için Doğum Günü şarkısıBurçlar Için MesleklerBurçlar IçinBurçlar Için En Uygun EşlerBurçlar Için Doğal TaşlarBurçlar Için TaşlarBurç Ile Aşk TestiBurç Ile Ilgili BilgilerBurç Ile Biten KelimelerBurç Ile Ilgili HadislerBurç Ile Ilgili TestlerBurç Ile Ilgili AyetlerBurç Ile Ilgili CümleBurç Ile Başlayan KelimelerBurçlara Göre ElbiselerBurçlara Göre EvlerBurçların Göre Su Ateş ToprakBurçlar Göre TaşlarBurçlar Göre AşkBurçlar Göre AylarBurçlara Göre MesleklerBurçlar GöreBurcu Gibi OlunBurç Gibi Ne DemekBurçlar Doğru Mu EkşiDoğru Burç HesaplamaDoğru Burç YorumlarıBurçlar Doğru Mu Sorularla IslamiyetBurcu DoğruBurçlar Doğru Mu DiyanetDoğru Burç TarihleriBurç Doğru MuBurcu Diye Isim Olur MuBurç Diye Birşey YokturBurç Diye Birşey VarmıBurç Not DefteriBurç Değil29 Derece Burç0 Derece BurçBurç DereceBurç Derece HesaplamaBurcu Denli özdemirBurçların Bir Insana Sadık Kalma SüresiBurcu Bir Kadın IndirBurcu Bir Işin Yarısını 6 Günde Yapabiliyorsa Tamamını Kaç Günde YaparBurçlar Bir Hastalık OlsaydıBir BurçBurçların Bir Insana Sadık Kalma YüzdesiBurçlar Bir Bakışıyla Neler YaparBir Burç BulmacaBurç KumbetlioğluBaska Burc YorumuBurçin Niye çattın Kaşlarını DinleBurçin Niye çattın Kaşlarını Mp3 IndirBurçin Niye çattın KaşlarınıBurçlar Niye DeğiştiBurçlar Neyle AlakalıBurçlar Neyin EtkisindeBurçlar Neyin PeşindeAlçalan Burç Neyi Temsil EderYükselen Burç Neyi AnlatırYükselen Burç Neyi EtkilerBurçlar Neyi SimgelerBurçlar Neyi AffetmezBurçlar Neyi Ifade EderBurçlar Neyi SeverBurçlar Neyi Temsil EderBurçlar Neye üzülürBurçlar Neye Göre DeğiştiBurçlar Neye Göre IsimlendirilmiştirBurçak Neye Iyi GelirBurçlar Neye SinirlenirBurçlar Neye DayanırBurçlar Neye Göre YorumlanırBurçlar Neye Göre BelirlenirHangi Burç Neyden HoşlanırHangi Burç Neyden EtkilenirBurçlar Neden KorkarBurçlar Nerden AnlaşılırBurç Nereden öğrenilirBurçlar Nereden çıkmıştırBurçlar Nereden GelirBurç Nerede YetişirBurçelik NeredeBurçak Nerede BulunurBurçak Nerede KullanılırBurçlar Nerede YaşamalıBurçak Nerede YetişirBurç Nerede KullanılırBurçak Nerede SatılırBurçağın Nelere Faydası VarBurçağın Nelere Faydası VardırBurçak Nelere FaydalıBurçlar Nelere SinirlenirYay Burçları Nelerden HoşlanırKova Burçları Nelerden HoşlanırAkrep Burçları Nelerden HoşlanırBurçlar Nelerden Tahrik OlurBurçlar Nelerden HoşlanmazBurçlar Nelerden EtkilenirBurçlar Nelerden KorkarBurçlar Nelerden HoşlanırBurçları NelerBurçlar Neler YaparBurçları Neler BekliyorBurçlarda Neler OluyorBurçlar NelerBurçlar Neden AldatırBurçlar Neden ölecekBurçlar Neden Hayvan IsimleriBurçlara Neden InanılmazBurçlara Neden InanırızBurçlar Neden VardırBurçlar Neden Değişti 2020Neden Burç DenirBurçak Ne DemekBurçlar Ne ZamanBurçin Ne DemekBurç Ne DemekBurçe Ne DemekNe Burçları Var MıdırNe BurçuyumNe Burçları VarBurçlar Ne Zamandan Beri VarPlüton Ne Zaman Burç DeğiştirirVenüs Ne Zaman Burç DeğiştirirMars Ne Zaman Burç DeğiştirirPluto Ne Zaman Burç DeğiştirecekNeptün Ne Zaman Burç DeğiştirirJüpiter Ne Zaman Burç DeğiştirecekSatürn Ne Zaman Burç DeğiştirecekNe Zaman Hangi BurçVenüs Ne Kadar Zamanda Burç DeğiştirirBurçlar Ne Kadar şeytanBurçları Ne Kadar TanıyorsunBurçlara Ne Kadar InanmalıyızBurçlar Ne Kadar Kin TutarBurçlar Ne Kadar DoğruNe Kadar Uyumluyuz BurçJüpiter Ne Kadar Sürede Burç DeğiştirirBurçlar Nasıl DeğiştiBurçlar Nasıl OluşurBurç Nasıl AnlaşılırBurçlar Nasıl BelirlenirBurçlar Nasıl Intikam AlırBurçlar Nasıl AffederBurçlar Nasıl Ortaya çıktıNasıl Burç öğrenilirBoğa Burçları Kimlerle AnlaşırTerazi Burçları Kimlerle AnlaşırBaşak Burçları Kimlerle AnlaşırOğlak Burçları Kimlerle AnlaşırHava Burçları Kimlerle AnlaşırBurçlar Kimlerle AnlaşamazBurçlar Kimlerle EvlenirBurçlar Kimlerle AnlaşırYeni Burçlar Kimler Için GeçerliKimler Hangi BurçBurçlar Kiminle Randevuya çıkmalıBurçlar Kiminle Iyi AnlaşırBurçlar Kiminle Sevgili OlmalıBurçlar Kiminle EvlenmeliKuruluş Burçin Kimin KızıKimin Hangi Burç Olduğunu Nasıl AnlarızBurçin Kimin Kızı Kuruluş OsmanBurçin Kimin KızıBurçelik KiminHangi Burç Kime HayranHangi Burç Kime Aşık OlurBurçlar Kime Aşık OlurBurç KimBurçlar Kim çıkardıBurçak KimBurç Kim BulduBurçlar Kim Kimle AnlaşırBurçlar Kim Kiminle UyumluBurçlar Kim Milyoner Olmak IsterBurçları Kim BulduKoç Burcu Kaçıncı BurçAlçalan Burç Kaçıncı EvHangi Burç Kaçıncı EvdeYükselen Burç Kaçıncı EvYay Kaçıncı BurçBurç Kaçıncı EvBurçay Kaç YaşındaBurçlar Kaç Saat UyurBurçları Kaç Kişi SeviyorBurçlar Kaç Gruba AyrılırBurçlar Kaç Yaşında EvlenirBurçak Kaç KaloriKaç Burç Grubu VardırKaç Burç VarTürkiyede Kaç Tane Burçin Ismi VarKaç Tane Burç Var Ve IsimleriKaç Tane Burç VarKaç Tane Burç Var NelerdirKaç Tane Burç Var HangileriKaç Tane Burç Var Ve AdlarıKaç Tane Burç çeşidi VarKaç Tane Burç Türü VarKaç Adet Burç VarAşağıdaki Burçlardan Hangisi Toprak Grubu DeğildirAralık Burç HangisiLider Burç HangisiInatçı Burç HangisiHangi Burç Hangisiyle AnlaşırBurçlardan Hangisi Toprak Grubu DeğildirBurç HangisiHangisi Burçların Ayrıldığı Ana Gruplardan Biri DeğildirSu Burçları HangileriTekil Burçlar HangileriAteş Burçları HangileriSabit Burçlar HangileriLider Burçlar Hangileriöncü Burçlar HangileriZıt Burçlar HangileriBurçlar HangileriHangi Burç Hangi ElementHangi Burç Hangi Burçla EvlenmeliHangi Burç Nasıl öpülmek IsterHangi Burçlar UyumluHangi Burç Nasıl SevişirHangi Burçlar Iyi AnlaşırHangi BurçsunHangi Burç Hangi Ay
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5