banner23

Tarih yazanlar bugünleri tarihe nasıl yazardı acaba?

Hangi harfleri kullanırlardı medeni denen Avrupa barbarlığını anlatmak için. Hangi alfabeyi kullanırlardı umutlarına acılarını ekleyip yurtlarından sürülmüş mültecilerin dramını yazmaya? 

Medeni denen batının ölüm getiren bombalarından kaçmak ve kurtulmak için yine o batının tel örgülerinde son bulan hazin hayat hikayelerini anlatmak için hangi cümleleri kana bulamalı insanlık. 

Avrupa zenginliği uğruna ölüm tarlası haline dönen Suriye sokaklarının bedelini ödeyen çocukların günahını hangi Avrupalı ödeyecek? 

Medeniyetin ölçüsü sömürü için gittiği topraklarda ölümü yaymak ve çocuk neşesi olması gereken sokaklara çocuk kanı dökmek mi? Zenginliğin kıstası pahalı savaş araçlarıyla silahsız masumları katletmek mi? 

Yunanistan! Tarihte olmayan bir millet. Roma kırması ve Makedon karması Helen uygarlığının batıl kalıntısı üzerine kurulu Avrupa’nın pis işler maşası. Hani o birinci dünya savaşında eteğinin boyuna bakmadan Anadolu’yu işgale kalkışan. Hani o haddini aşıp Ege’de, Akdeniz’de ve Kıbrıs’ta Türkiye’ye kafa tutabileceğini sanan. 

Sığındığı Avrupa Birliğinin pis işlerinde kullandığı tembellik, azgınlık ve mitolojik sapıklıklar ülkesinin vicdansızları şimdi batının zulmünden kaçan ve yurtsuz kalan mültecilere sınır mezarı olan toprak parçası. 

Suriye’de öldüremediklerini Ege ve Akdeniz’de dünyanın gözleri önünde boğmaya çalışan Batı zalimliğinin paralı askeri Yunanistan ve içimizdeki Yunan hayranlarına ne denir biz bilemedik. 

Toplama bir devletin devşirme milleti Yunan yüzlerce yıl egemenliği altında yaşadığı İslam medeniyetini unutmuş şekilde Müslümanlara saldırırken unutuyorlar ki, bugün tarihte Yunan ve Yunanistan varsa bunu Türklere ve Müslümanlara borçlular. 

İçimizdeki batı hayranları gibi Yunan medeniyetinin uzantıları elbette Yunanistan’da yaşamayı Türkiye’de olmaya tercih ederlerdi. Belki onlarda bu fırsatı değerlendirmeli ve tel örgüde hayalleri takılan umut yolcuları ile Yunanistan’a geçmeli. Hem o Yunan zalimliğini tatmalı, hem de olmak istedikleri yerde bulunma cesaretini göstermeliler. 

Sokaklarda Yunan bayrakları açıp Türkiye düşmanlığında birlik kuranlar, bir gün hayranı oldukları o batı medeniyeti denen zulüm karanlığının zalimliğinin tadına bakacaklar nasılsa. 

Kaynakları ve zenginlikleri için işgal ettikleri doğu ülkelerinde ölüm saçan batı, bir gün bu sonuçla karşılaşacağını bilmeliydi. Suriye semalarında ölüm kuşları olup çocukların üstüne toplar, mermiler ve bombalar yağdıran batı, şimdi tel örgülerle insanlığı hapsetmeye çalışıyor.

Türkiye’yi zayıflatmak ve durdurmak için terör örgütleriyle düşüp kalkan batının yatak odası arkadaşı haline gelmiş içimizdeki batı hayranı hain hücreler şimdi Türkiye aleyhinde kampanyalar yapıp zalim batıya bir kez daha hizmet edip sınırların kapanması için algı operasyonları yapsa da unuttukları bir şey var!

Türkiye olmasaydı Avrupa ülkelerinin tamamı şu anda işgal altında olurdu. Bundan sonrada batı hayranı içimizdeki hücreler attıkları adıma iki kez dikkat etmeli. Batıya güvenip ihaneti seçenler bir gün ya vatana ihanetin cezasını öderler, veya işledikleri günahlar ile yüzleşirler. Zira Türkiye dün olduğu gibi bugünde ne düşmana ne de haine boyun eğmeyecektir. Gerekirse tüm dünyaya karşı mazlumun, masumun ve haklının yanında durup, zulüme yeter, zalime dur diyecektir…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5